Måned: desember 2017

Blue Birds vs Ullensaker Flyers

Resultater

Lag1st2ndT
SAS Blue Birds5510
Ullensaker Flyers246

SAS Blue Birds

# Spiller Posisjon G A SOG SA GA SV H BKS PIM SO
61Vegard Svalestad OlstadBack01700000000
1Thor-Erik DramstadBack01300000000
8Alexander ImerslundSenter521300000000
40Emil OlsonSenter521500000000
43Magnus Olai BjørnbethVenstreving00100000000
88Simen SvedalBack03000000000
29Christoffer WestlundHøyreving01200000000
31Snorre Dyrvik ØenMålvakt0003062400000
 Total 1010413062400000

Ullensaker Flyers

Posisjon G A SOG SA GA SV H BKS PIM SO
 00000000000

Blue Birds vs Hockeyboys

Ingen tvil om at Kongsvinger var forberedt til kamp med 5 rekker, 2 keepere, headcoach + ass. Coach når de skulle spille mot Bluebirds 9 stolte menn (spillende trener og lagleder). Motstanden var tøff de første spilleminuttene mot Kongsvingers 3. Div spillere. Men vi tok nytte fra alt vi har lært på flyplassen, og bestemte oss for safety first. Noe som fungerte bra når Røberg var våken på de kontringene vi fikk.

 

Resultater

Lag1st2nd3rdT
SAS Blue Birds25411
Hockeyboys4138

SAS Blue Birds

# Spiller Posisjon G A SOG SA GA SV H BKS PIM SO
1Thor-Erik DramstadVenstreving01100000000
12Kristian RøbergHøyreving41600000001
66Juha MäenpääBack01200000000
88Simen SvedalVenstreving21400000000
3Oscar LantzBack10200000000
61Kenneth KvalvikBack10300000000
62Carl RydinSenter11300000000
40Vegard Svalestad OlstadSenter22600000000
31Mattis KarlsenMålvakt0004083200000
29Christoffer WestlundHøyreving02200000000
 Total 119294083200001

Hockeyboys

Posisjon G A SOG SA GA SV H BKS PIM SO
 00000000000